Spolek Dialog CB, z.s. ve spolupráci s MODA Fashion Days České Budějovice vyhlašuje 1. ročník soutěže ŽENA ČESKOBUDĚJOVICKA. Občané mohou nominovat ženu za významný počin či přínos v sociální oblasti. Slavnostní vyhlášení bude 1. června 2017 v rámci společenského galavečera MODA Fashion Day/s 2017.

Možná je to žena, kterou každý den míjíte, žije vedle či poblíž vás, je to vaše kamarádka, kolegyně, maminka nebo dcera. Možná zrovna vám pomohla postavit se zpět na vlastní nohy, podpořila vás v těžké životní situaci, nebo třeba uspořádala benefiční akci, přispěla na  činnost sociální organizace, svým přístupem a myšlením rozvíjí sociální oblast a podobně. Pokud takovou ženu znáte, pak neváhejte a nominujete jí. Možnost máte od 10. dubna do 22. května na e-mail kovarnova@dialogcb.cz. Z přijatých návrhů vybere odborná porota celkem pět žen do užší nominace a poté samotnou vítězku.

Akce se uskuteční pod záštitou primátora Jiřího Svobody, zastupitelky Lucie Kozlové a diecézního biskupa Vlastimila Kročila.

Zdroj: c-budejovice.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *