Rubriky
Aktuality

DNY ZDRAVÍ S NÁRODNÍ SÍTÍ PODPORY ZDRAVÍ – PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VÝSTAVIŠTĚ ČESKÉ BUDĚJOVICE DO MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ

hubnuti-stihlejsi

 

Dny zdraví s Národní sítí podpory zdraví

 

Přijďte za námi na Výstaviště České budějovice do mobilní poradny podpory zdraví

 

Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, z.s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI  ČESKÉ BUDĚJOVICE.  U příležitosti výstavy ZEMĚ ŽIVITELKA 2016 máte  možnost navštívit Mobilní poradnu podpory zdraví a zdravého životního stylu.

Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout  nebo se zdravě stravovat  a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci  a  nevěříte  informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!

Měření + krátká intervence pro vás!

Ve dnech 25. 8. – 30. 8. 2016 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo v Domě služeb u hlavní brány vpravo – u stanoviště zdravotnické služby ČČK, několik kroků od pracoviště rozhlasu.

 

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních neziskové organizace Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví (např. 10. ročníku aktivizačního projektu pro seniory ROTOPEDTOURS A PĚŠKOTOURS.)

 

Bližší informace:

Poradna podpory zdraví a zdravého životního stylu

PK JIH – MEDIPONT, ul. Matice školské

37001 České Budějovice

Tel.: +420737121376

Email: tichakova@centrum.cz, marie.tichakova@nspz.cz

www.podpora-zdravi.cz, www.nspz.cz , https://www.facebook.com/podporazdravi

 

Nemocí je bezpočet – zdraví jen jedno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.