Rubriky
Aktuality

Změňte svůj život v IGY České Budějovice – za spolupráce Národní sítě podpory zdraví, z.s.

Chcete už dlouho změnit svůj život a nedaří se vám to? Pak si určitě nenechte ujít výjimečný projekt IGY Centra, který vám pomůže nastartovat zdravý životní styl. Kdokoliv z vás se může od července do prosince účastnit pravidelného cvičení, komplexního poradenství na téma zdravý životní styl a celkového osobnostního koučování pod vedením instruktora a kouče Jiřího Gruntoráda. Chybět nebude ani průběžné měření BMI, hodnotné dárky a spoustu zábavy.
Deset nejodvážnějších, které IGY Centrum vybere z přihlášených, bude navíc účinkovat v pravidelných reportážích (reality show) Deníku. Zároveň, jako odměnu, získají wellness pobyty.
Akce se může zúčastnit skutečně každý. Mohou to být ženy, bez rozdílu věku, které jsou se sebou nespokojené a rády by na sobě něco změnily, ale i všichni ti, co už vyznávají zdravý životní styl. Přijďte do IGY a objevte v sobě nový potenciál a možnosti. Cvičení, poradenství i parkování v IGY bude kompletně zdarma.
Projekt, který svým rozsahem v daném zaměření nemá v jižních Čechách obdobu, se v prostorách IGY Centra, v sále ArtIGY, bude konat od července do prosince, 2x-3x za měsíc, vždy od 18 do 20 hodin.

Na akci si stačí přinést sportovní oblečení a ručník, nápoje budou k dispozici. Vstup na všechny akce je až do prosince ZDARMA. Účast není nutné potvrzovat žádnou rezervací. Online formulář níže je určen pouze pro zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Reality show Deníku.

Termíny:
Čtvrtek 2.7.
Čtvrtek 16.7.
Čtvrtek 30.7.
Čtvrtek 13.8.
Čtvrtek 27.8.
Čtvrtek 10.9.
Pátek 25.9.
Pátek 2.10.
Pátek 16.10.
Čtvrtek 29.10.
Úterý 3.11.
Pátek 13.11.
Úterý 24.11.
Čtvrtek 3.12

Zdroj: IGY
http://www.igycentrum.cz/aktuality/zmente-svuj-zivot-v-igy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.