Rubriky
Aktuality

GP Batteries Night Run 2014 v CB

Nová běžecká událost se chystá v jihočeské metropoli. Poslední říjnovou sobotu, 25. 10. 2014, se v Českých Budějovicích uskuteční závod nového běžeckého seriálu GP Batteries Night Run 2014. Svým během pomohou účastníci nejen svému zdraví, ale i veřejné sbírce proti rakovině prsu.

Atmosféra noci činí z každé metropole úplně jiné město. Dopravní ruch poleví, ulice zahalí světlo pouličních lamp a město se významně zklidní. Atmosféru večerního běhu si mohou zájemci o pohyb užít v sobotu 25. října v Českých Budějovicích, které jsou letos poslední zastávkou úspěšného seriálu nočních běžeckých závodů GP Batteries Night Run 2014.

Akce bude mít zázemí na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a po úspěchu GP Batteries Night Run 2014 v Hradci Králové, Ostravě, Brnu, Praze a Olomouci je i v Českých Budějovicích očekávána účast několika stovek běžců různých věkových i výkonnostních kategorií. Závody GP Batteries Night Run 2014 jsou koncipovány jako sportovní akce pro širokou veřejnost, takže na své si tu přijde každý.

Hlavní závod GP Batteries Night Run měří 10 km, poběží se v centru města, ale i po břehu řeky Vltavy. Kromě něj se ale uskuteční také AVON Růžový běh na 5 km a závody dětí na 1-4 km. Část ze startovného ze závodů GP Batteries Night Run 2014 poputuje na konto AVON boj proti rakovině prsu. Na veřejnou sbírku proti rakovině prsu. ze které je podporována prevence, pomoc nemocným ženám a další výzkum tohoto onemocnění, věnují pořadatelé 100 Kč z každého startovného. Čím víc nás tedy poběží, tím větší vyjádříme solidaritu s nemocnými a jejich rodinami.

GP Batteries Night Run České Budějovice odstartuje již v 16.30 hodin dětskými závody, hlavní závod na 5 a 10 km odstartuje přesně v 18.00 hodin. Po skončení závodu je pro všechny účastníky připravena bohatá tombola o hodnotné ceny.

Běh je podle odborníků jednou z nejzdravějších pohybových aktivit vůbec. A když tím pomůžete prospěšné věci, získají tím vaše výkony úplně jiný, větší rozměr. Tak obujte tenisky a pojďte do toho s námi!

Více informací a přihlášky najdete na stránkáchwww.night-run.cz

preview2014_Night-run

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.