Rubriky
Aktuality

Mobilní poradna podpory zdraví na Výstavišti – ZEMĚ ŽIVITELKA 2014

DNY ZDRAVÍ S NÁRODNÍ SÍTÍ PODPORY ZDRAVÍ

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VÝSTAVIŠTĚ ĆESKÉ BUDĚJOVICE DO MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ

Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, z.s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI ČESKÉ BUDĚJOVICE. U příležitosti 41. ročníku ZEMĚ ŽIVITELKA – EKOSTYL 2014 máte možnost navštívit Mobilní poradnu podpory zdraví a zdravého životního stylu.
Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout nebo se zdravě stravovat a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci a nevěříte informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!
Měření + krátká intervence pro vás!
Ve dnech 28.8. – 2.9.2014 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo za hlavní branou vpravo – u stanoviště zdravotnické služby, několik kroků od pracoviště rozhlasu.

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních zapsaného spolku Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví (aktivizační projekty pro seniory, projekty podpory zdraví pro děti mladšího školního věku, krátké intervence v pracovnělékařské péči atd.)

Bližší informace:
Poradna podpory zdraví a zdravého životního stylu
PK JIH – MEDIPONT, ul. Matice školské
37001 České Budějovice
Tel.: +420737121376
Email: tichakova@centrum.cz, marie.tichakova@nspz.cz
www.podpora-zdravi.cz, www.nspz.cz

Nemocí je bezpočet – zdraví jen jedno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *