Rubriky
Aktuality

Mobilní poradna podpory zdraví od dnešního dne na Výstavišti v Českých Budějovicích

Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, o.s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI ČESKÉ BUDĚJOVICE. U příležitosti jubilejního 40. ročníku výstavy Země živitelka 2013 máte možnost navštívit Mobilní poradnu podpory zdraví a zdravého životního stylu.
Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout nebo se zdravě stravovat a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci a nevěříte informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!
Měření + krátká intervence pro vás!
Ve dnech 29. srpna – 3. září 2013 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo za hlavní branou vpravo – u stanoviště zdravotnické služby, několik kroků od pracoviště rozhlasu.

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních občanského sdružení Národní síť podpory zdraví, o.s. na ochranu a podporu veřejného zdraví, o organizaci, akcích pro seniory, mateřská centra apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.