Rubriky
Aktuality Dny zdraví

Den zdraví s VZP – DEN ZÁZRAKŮ NA OHRADĚ 12.6.2011

Další ze zastávek preventivní road show VZP bude v neděli 12. 6. 2011 na setkání dětí počatých díky asistované reprodukci u příležitosti 11. narozenin první holčičky, která touto metodou jako první v zařízení Sanatoria Art České Budějovice přišla na svět.
Zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče startuje ve 13.00 hodin a program, který proběhne v prostorách Loveckého zámku Ohrada v Hluboké nad Vltavou, je opravdu pestrý.V hlavní roli programu bude ZÁZRAČNÝ DORT s 11 svíčkami, který bude postupně plnit dětská přání. Za každou sfouknutou svíčku tak budou děti odměněny malými i velkými zázraky, kouzly, pohádkami a spoustou legrace.
Průvodci odpolednem budou Inka Rybářová s panem Rybičkou, dětem přijde zazpívat princezna Jitka v podání České Miss 2011 Jitky Nováčkové, která také společně s nejmenšími předvede módní přehlídku.
Děti budou hledat zázračný poklad, kouzelník Radek Bakalář se pokusí vykouzlit úsměv na jejich tvářích a nebude chybět bublinová show, taneční vystoupení a klauni. Spolu se svými rodiči si děti, pod dohledem pracovníků Českého červeného kříže, vyzkouší poskytnutí první pomoci.
V červenobílém stanu VZP si budou moci přítomní nechat změřit cholesterol, BMI a následně i získat informace o správné výživě a nových trendech v oblasti stravování.
Vrcholem dne zázraků a zároveň symbolem zázraku zrození nového života bude SPOLEČNÉ VYPOUŠTĚNÍ TISÍCE HELIOVÝCH BALÓNKŮ, které se v 16.00 hodin vznesou k nebi s tajným přáním každého z malých dětí, ale také lékařů a pracovníků Sanatoria Art.
Celým odpolednem návštěvníky provede doktorka Monika Mandlová z Ordinace v Růžové zahradě – populární herečka a moderátorka Tereza Kostková.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.