Rodinné sportovní hry na DDM v Prachaticích a Den zdraví s VZP

V rámci Běhu pro zdraví se koná Den zdraví s VZP – měření celkového cholesterolu, krevního tlaku a procenta tělesného tuku.

čtvrtek, 2.9.2010 – 15:00 hod
Kde: Dům dětí a mládeže
Pořádá: Dům dětí a mládeže Prachatice, Ševčíkova 273, Prachatice, tel.: 388 318 202
Rodinné sportovní hry jsou již tradiční akcí, která se pravidelně koná 2. září se v areálu DDM Prachatice. Letos, stejně tak i v minulých letech, se RSH doplňují s Během pro zdraví.Jeho pořádání si vzala na svoje bedra Základní škola Zlatá stezka Prachatice.Domu dětí a mládeže v Prachaticích, jako pořadatelům RSH, nejde jen o sportování dětí, ale především celých rodin. Chceme ukázat všem účastníkům i divákům jednu z možností příjemného strávení volného času a zároveň nabídnout nenáročnou formu zasportovat si. Navzájem se mezi sebou podpořit a „zdravě vyhecovat“při zvládání jednotlivých disciplin.

Pravidla RSH jsou jednoduchá :- chceme aby soutěžila celá rodina: podmínkou je sestavit rodinné družstvo minimálně 1 dospělý a 1 dítě, děti v jakémkoli věku- každou disciplinu absolvují všichni, mohou samostatně nebo štafetově, v týmu- rodinu mohou tvořit i příbuzní
Letos soutěžíme: v běhu pro zdraví, kladina, kop na branku, v házení létajícího talíře, hodu na koš, chůdách a swing and hoop.Uvedené discipliny je možné absolvovat v libovolném pořadí. Výkon na jednotlivých stanovištích bude pořadateli zaznamenán na kartičku a vyhodnocen. Na všechny aktivní účastníky čeká drobná odměna, možná i nějaké překvapení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.