Den zdraví v Lannově loděnici

Slavnostní otevření přístaviště Lannova loděnice pod Dlouhým mostem v Českých Budějovicích. Kromě bohatého programu budou zahájeny výletní plavby lodí pro veřejnost.
Ve středu 25. srpna ve 14 hodin bude slavnostně otevřeno přístaviště Lannova loděnice pod Dlouhým mostem v Českých Budějovicích. Návštěvníci se mohou těšit na plavby výletní lodí, swingové melodie, pochod mažoretek, námořnickou módní přehlídku či biketrialovou show Josefa „Bigi“. V rámci akce Den zdraví s VZP si budou moci zájemci nechat změřit hladinu svého cholesterolu, cukru v krvi, krevní tlak, puls a další zajímavé hodnoty. Děti určitě nezůstanou pozadu a prozkoumají lezeckou stěnu, zajezdí si na koloběžkách nebo si vyrobí své papírové lodičky. Chybět nebude ani občerstvení. Výletní plavby lodí budou zahájeny právě 25. srpna a potrvají až do 17.9. Za projížďku zaplatí dospělí 100 Kč a děti do 15 let 50 Kč. Výjimku budou tvořit pouze dny 25.8. a 17.9., kdy bude stanoven mimořádný jízdní řád a zaplatíte pouze poloviční jízdné.
Trasa plavby: Lannova loděnice pod Dlouhým mostem – České Vrbné a zpět. Jízdní řád: denně od 8 – 18 hodin, každou celou hodinu. V případě nevhodné výše hladiny řeky mohou být výletní plavby zrušeny.