Celá akce, která je součástí „áčkového“ turnaje v plážovém volejbale SAMSUNG BEACH VOLLEYBALL CUP 2010, vygraduje v sobotu 26. 6. 2010, kdy od 12.00 hodin startuje Skateboard Contest v blízkém skateparku a od 15.00 hodin bohatý sportovně-kulturní program v areálu Beach klubu.
V rámci doprovodného programu se dospělí mohou těšit nejen na skvělý sportovní zážitek, ale také na hudební vystoupení skupiny Narttu. Ve stánku VZP obdrží informace o slevovém programu pojišťovny Klub pevného zdraví a také o výhodách Elektronické zdravotní knížky od společnosti IZIP. Navíc si mohou všichni nechat změřit procento tělesného tuku a krevní tlak pracovníky Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu a také se informovat o nových trendech ve zdravé výživě.

Součástí programu VZP bude také sportovní vystoupení klauna Bilba, který si bude navíc s dětmi hrát a malovat v dětském koutku. Na závěr deseti vylosovaným dětem rozdá svou knihu Cirkus Chauve, která obsadila 3. místo v soutěži Nejkrásnější kniha roku 2009 v ČR, a to v sekci knih pro děti a mládež.

Mezi dalšími atrakcemi se objeví skákací hrad, otáčivá lezecká stěna, malování na tvář a prezentovat se zde budou také sportovní potřeby a vybavení.
Celý sobotní program bude zakončen ve 21.00 vystoupením The Bee Gees Revival.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *