Den pro děti a dospělé

Statutární město prostřednictvím odboru kultury pro vás připravilo v úterý 1. června 2010 u Sportovní haly den určený dětem i jejich rodičům. Od 14 do 18 hodin si budou moci všichni vyzkoušet své dovednosti a zdatnost na horolezecké stěně, atrakci Opičí dráhu či skládání puzzlí. Můžete si vyzkoušet i další skvělou novinku – Lovec světla, která prověří vaši koordinaci pohybů, reflexy, postřeh i paměť. Mozkové závity si můžete procvičit i na šifrách či u stanoviště pořádané Menzou. VZP pro děti připravila divadelní hru „Jak statečný Honzík své zoubky zachránil“,

Dospěláci si mohou nechat změřit cholesterol, tlak nebo tuky v těle. Zajišťuje Poradna podpory zdraví a zdravého životního stylu CB.

Nemohou chybět ani další stanoviště jako např. prolézání a skákání v pytlích, házení molitanovými míčky na panáka a na plechovky, lovení rybiček, jízda na koloběžce, skákání na nafukovacím míči. Se svou Bike show se představí Pepa Bigi. Ti nejmenší jistě ocení kreslení křídami na beton či mohou shlédnout dětská představení Divadla Lidušky z Prahy a Studia dell´arte. Na každém stanovišti čeká na šikovné dítko sladká odměna a razítko do startovací karty. Kdo zdárně projde a vyzkouší všechny disciplíny, tak v cíli vymění orazítkovanou kartu za překvapení, které si vytáhne ze „štědrého pytle“. Odpoledne zpříjemní svým laskavým slovem a hudebním doprovodem moderátor Vojta Vít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *