Vážení a milí přátelé,
dovoluji si vám oznámit, že i v letošním roce vyhlašuje Národní síť podpory zdraví, z.s. aktivizační projekt pro seniory: 9. ROČNÍK ROTOPEDTOURS A PĚŠKOTOURS 2015.
Je vám víc než 60 let?
Přidejte se k českým seniorům na „cestě kolem světa“ a přivítejte podzim aktivním pohybem!
Přihlaste svůj seniorský klub, stacionář či domov do dalšího ročníku. Můžete se přihlásit i individuálně. 
Začínáme na Den seniorů 1.října! 

Pravidla jsou jednoduchá:

  • od 1. do 31. října 2015 si každý přihlášený účastník eviduje své denní výkony v jízdě na rotopedu (na kole, motomedu, šlapátku apod.) nebo v chůzi
  • každý ujede nebo ujde to, co zvládne – každý metr je úspěchem
  • ujetou nebo nachozenou vzdálenost si účastník zaznamenává sám do připravené tabulky (co nejpřesněji)
  • své výsledky sdělí organizátorům v domově seniorů (klubu, stacionáři), krajským lektorům – v Jihočeském kraji Marii Tichákové (737121376, tichakova@centrum.cz) nebo zašle na info@nspz.cz
  • ujeté a nachozené vzdálenosti všech účastníků vždy k 10., 20. a 31.10. 2015 sčítáme a souhrnné výsledky průběžně zveřejňujeme na  webových stránkách.
  • Celkové výsledky všech účastníků za celý měsíc zveřejníme do 10.11.2015 na webu Národní sítě podpory zdraví (www.nspz.cz) i na webu Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci (www.krasapomoci.cz)
  • akce nemá soutěžní charakter, protože vítězem je každý účastník: zlepší se mu kondice a zjistí, že věk nerozhoduje, když chce něco udělat pro své zdraví

Naším cílem je v roce 2015 získat k účasti 2500 osob a společně v říjnu zdolat 100 000 kilometrů

Dotazy a informace: tichakova@centrum.cz nebo info@nspz.cz 
Přihlásit se můžete pomocí 
elektronické přihlášky na webových stránkách www.nspz.cz, ozveme se vám.

 Vážení přátelé, očekávám vaše přihlášky obratem, nejlépe však do 20. září 2015 na tento email: tichakova@centrum.cz nebo na email info@nspz.cz. Kolegyně mi vaši přihlášku předají. Podle počtu přihlášených zařízení a podle počtu účastníků pak obdržíte záznamové karty a plakát akce. Karty i ostatní informace můžete stáhnout i na webu www.nspz.cz. Tam si můžete prohlédnout i video a poznámky z loňského ročníku.

Pro zařízení a účastníky budou připraveny diplomy a věcné ceny. Obdržíte rovněž dárky od sponzorů aktivizačního projektu: TROPICO a DRANA CATERING. Ve vašem zařízení ráda uspořádám besedu, domluvíme se dle možnosti aktuálně. Jako každý rok budu oslovovat i další sponzory v Jihočeském kraji.

Rotopedtours a Pěškotours 2015 je finančně podpořen nadačním příspěvkem Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci a z Národního programu zdraví-Projekty podpory zdraví Ministerstva zdravotnictví, projekt č. 10540 Rotopedtours a Pěškotours 2015.

Děkuji za váš zájem a budu se těšit na vaše zprávy.

Marie Ticháková, Národní síť podpory zdraví, z.s., Medipont – PK JIH, ul. Matice školské 17, 37001 České Budějovice

telefon: +420737121376, email: tichakova@centrum.cz nebo marie.tichakova@nspz.cz, www.nspz.cz, www.podpora-zdravi.cz

Akci organizuje Národní síť podpory zdraví, z.s., sídlo sdružení: Šrobárova 49/48, Praha 10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *