Vyhlášení soutěže Pošli příběh proběhne letos v rámci preventivní odpoledne pro veřejnost s motem „Hýčkej si své zdraví“ dne 7. 9. 2015 ve Žlutých lázních.

Dne 7. 9. 2015 v 15 hodin v Tančírně ve Žlutých lázních proběhne další ročník slavnostního setkání v rámci projektu “Pošli příběh” nadace Rakovina věc veřejná. Jedná se již o pátý ročník tohoto projektu pro pacienty s rakovinovým onemocněním. Více informací o projektu najdete na www.poslipribeh.cz. 
Setkání bude tradičně spojeno se slavnostním vyhlášením nejinspirativnějších příběhů uplynulého roku a bude koncipováno jako preventivní odpoledne i pro širokou veřejnost s motem “Hýčkej si své zdraví”. Na účastníky projektu, jejich přátelé, hosty, čeká nabitý a zajímavý program (těšit se můžete na bubenickou show Tokhi & the Groove Army se zapojením diváků, jógu smíchu, jógu, workshop líčení s poradenstvím pro pacientky od podporovatelky nadace loňské České mis Gabriely Frankové, turnaj v petanque, zdravotního ombudsmana, tréning paměti, léčivé kameny a mnoho dalšího), budete se moci setkat se zajímavými lidmi, dozvědět se nové informace o programech a projektech, cílených hlavně na prevenci a odnést si pěkné ceny. Odpolednem nás provede náš ambasador projektu “Pošli příběh”, moderátor Honza Musil. Všem mockrát děkujeme za podporu.
Všichni jste srdečně zváni, těšíme se, že s námi prožijete příjemné, pohodové a užitečné odpoledne.
Příjemné podzimní dny a pevné zdraví přeje tým projektu Pošli příběh.

Rakovina věc veřejná
Nadace Rakovina věc veřejná založená v Olomouci v roce 1997 podporuje výzkum a vývoj v oblasti nádorových onemocnění, v oblasti primární a sekundární prevence zhoubných novotvarů a jiných závažných civilizačních nemocí, podporuje výchovu a další vzdělávání odborníků a poskytuje podporu při zřizování standardních a nestandardních zdravotnických a vědecko-výzkumných zařízení.

Nadace Rakovina věc veřejná kromě výzkumných projektů podporuje svou činností také preventivní a edukativní projekty pro širokou veřejnost:
„Pošli příběh“ projekt, který podporuje pacienty s rakovinovým onemocněním, jejich rodinné příslušníky a podporovatele www.poslipribeh.cz
Preventivní projekt na diagnostiku rakoviny děložního čípku – test na vyšetření viru HPV
www.vecverejna.eu

Oficiální stránky nadace – www.vecverejna.cz

V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte:
Renta Hilšer Grmolenská, ředitelka nadace Rakovina věc veřejná
Telefon: 777 34 11 50
E-mail: grmolenska@vecverejna.cz

Michaela Kavanová, koordinátor projektu Pošli příběh
Telefon: 773 209 573
E-mail: kavanova@vecverejna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *