DNY ZDRAVÍ S NÁRODNÍ SÍTÍ PODPORY ZDRAVÍ

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VÝSTAVIŠTĚ ĆESKÉ BUDĚJOVICE DO MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ

Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, z.s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI ČESKÉ BUDĚJOVICE. U příležitosti výstavy Země živitelka a Ekostyl 2015 máte možnost navštívit Mobilní poradnu podpory zdraví a zdravého životního stylu.
Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout nebo se zdravě stravovat a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci a nevěříte informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!
Měření + krátká intervence pro vás!
Ve dnech 27. 8. – 1. 9. 2015 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo v Domě služeb u hlavní brány vpravo – u stanoviště zdravotnické služby, několik kroků od pracoviště rozhlasu.

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních neziskové organizace Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví (aktivizační projekty pro seniory, projekty podpory zdraví pro děti mladšího školního věku Školky do školky atd.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *