Program 30.7. Změňte svůj život v IGY
18:00 – 18:05 Přivítáme se a shrneme si ve zkratce, co se dělo minule. A že toho bylo!
18:05 – 18:55 Posadíme se do kroužku a s Andreou si budeme povídat o stavbě těla. Co myslíte, jaký jste typ? Jakou máte tělesnou kompozici a čeho můžete pravidelnou stravou a cvičením dosáhnout? Řekneme si, jaké jsou metody hodnocení složení lidského těla a co vše pomocí těchto metod lze zjistit. Vysvětlíme pojem BMI a vyhodnotíme to naše. Dále si řekneme o správném poměru mezi příjmem a výdejem energie a energetické potřebě našeho těla.
Po nových informacích bude čas hýbnout naším tělem, které je k pohybu zrozené!

18:55 – 19:55 Cvičení s Jirkou Gruntorádem – Tabata training – vyzkoušíme si jeden z nejefektivnějších tréninků na světě pro rozvoj aerobní kapacity, spalování tuků a dobré nálady. K tomu nebude chybět série posilovacích cviků na doma a kvalitní protažení, aby Vás druhý den nic nebolelo.

19:55 – 20:00 Shrneme si to podstatné, popřejeme si hezký večer a vyrazíme třeba na dobrý drink v IGY centru nebo za nákupem nějakých pěkných kousků do Vašeho šatníku.

K tomu pro vás máme opět spoustu bonusů! Čtěte dále…
Po celou dobu bude probíhat podrobná analýza tělesné kompozice na váze TINITA. Dále Vás čeká výborné sportovní pití od partnerů projektu společnosti Estian a Šumavského pramene.
A jestli Vás zajímají dárečky pro třetí večer, tak tady jsou! Máme pro Vás hroznový cukr, fit tyčinky, časopisy a mnoho dalšího.
Takže dámy? Je to jen na Vás – sedět doma, kynout, nebo se sebou něco začít dělat!

PS: a všechno je to opět zadarmo!!! Včetně parkování pro Vaše plechové mazlíky.

Partneři, kteří zajišťují pitný režim na akci Změňte život v IGY:
ŠUMAVSKÝ PRAMEN – čistá pramenitá voda s vyváženým obsahem minerálů
SIRUPY ESTIAN – obsahují účinné složky, které vyrovnávají změny glykemického indexu při fyzické aktivitě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *