Oblíbený Týden pro ženy na Hluboké se bude konat od 29. června do 4. července 2015.
Národní síť podpory zdraví bude připravovat aktivity v sekci Zdravý životní styl.
Akce se koná ve Sportovním a relaxačním areálu
Paušální registrační poplatek za všechny vybrané aktivity v celém týdnu je 2000,- Kč v případě registrace a úhrady částky do 28.2. 2015, či 2200,- Kč v případě registrace a úhrady částky do 30.6.2015 . Tento poplatek je až na výjimečné případy nevratný. V ceně není zahrnuta strava, ubytování a doprava.
Registrace
Od 4. 2. do 25. 5. se můžete vyplněním jednoduchého elektronického formuláře registrovat na webových stránkách www.tydenzen.cz v sekci „Registrace“. Po registraci vás budeme emailem informovat o způsobu platby registračního poplatku, dále o důležitých termínech týkajících se rezervací jednotlivých lekcí, objednávek a plateb stravy a dalších zajímavostech a nabídkách od našich lektorů. Je proto důležité správně zadat svůj funkční email. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište nám na info@tydenzen.cz.
Rezervace
Rezervace jednotlivých lekcí a sestavování vlastního týdenního programu bude probíhat prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který bude spuštěn na začátku června. Konkrétní informace s přesným datem i časem spuštění rezervačního systému, podmínkami a podrobným manuálem vám včas zašleme emailem a vše uveřejníme na webových stránkách.
7. ročník Týden žen Hluboká nad Vltavou 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *