Pouze do středy 4. června 11. hodin si můžete koupit kachničku online! Potom už jen na místě závodu a v Hřišti BezBot.

V den závodu 8. června v Českém Vrbném od 11-15 hodin budou dobrovolníci nabízet startovní čísla kachniček. V 15:00 bude letošní kachní prodej ukončen!

PROGRAM 8. června 2014

11-15 hodin prodej startovních čísel malých kachniček ( ke každé kačce obdržíte kachní perník )

15:00 start 1. rozjížďka nafukovacích kachen

15:10 start 2. rozjížďka nafukovacích kachen

15:20 start 3. rozjižďka nafukovacích kachen

15:30 start FINÁLE velkých nafukovacích kachen

15:45 start malých kachniček

16:00 divadélko TÁTA a MÁMA

16:30 vyhlášení výsledků

V areálu je restaurace, dětské hřiště, výtvarné dílny a hry.

Areál Lídy Polesné GPS pozice areálu: 49°0’46.929″N, 14°27’4.175″E. Odkaz na google mapy zde

České Vrbné je na konci Českých Budějovic směrem na Plzeň a Týn n. Vltavou. Na křižovatce u BauHausu zahněte vpravo a držte se směrovek PŘÍSTAV.

Kachničky pomáhají rodinám dětí s postižením a osobám s poruchou autistického spektra.

Zapojit kachničky do dobročinné činnosti napadlo manželé Verboon, majitele českobudějovického Hřiště BezBot. Toto místo je velmi vstřícné pro všechny děti i dospělé bez rozdílu, s postižením či bez, a proto do hřiště pořádají I MY, o.p.s. a APLA JC několikrát do roka oblíbený výlet pro klientské rodiny. Od této příjemné spolupráce byla už jen krátká cesta k nápadu manželů Verboonových, kteří se rozhodli obě dvě organizace podpořili i jinou formou. A tak zorganizovali v roce 2012 první ročník charitativního závodu Grand Prix kachničky.

Výtěžek závodu je rozdělen na dvě poloviny. Polovina je využita obecně prospěšnou společností I MY na službu “ranou péči”, kterou poskytuje 30 rodinám dětí s postižením v Jihočeském kraji. Druhá polovina pomůže zajistit služby pro klienty asociace pomáhající lidem s autismem APLA JC. Proč je důležité nabízet těmto rodinám pomoc si můžete přečíst na stránkách obou neziskových organizací. V roce 2012 byl výtěžek 53 650 Kč využit na čtyřdenní relaxačně-terapeutický společný pobyt rodin dětí s postižením s I MY a s APLA JC na letní tábor pro děti s autismem. Obě akce s podporou dobrovolníků, kteří pomáhali s náročnou péčí o děti i dospělé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *