Dny zdraví – Výstaviště České Budějovice

DNY ZDRAVÍ S NÁRODNÍ SÍTÍ PODPORY ZDRAVÍ

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VÝSTAVIŠTĚ ĆESKÉ BUDĚJOVICE ZVEME VÁS NA VÝSTAVU HOBBY JARO 2014

Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, z.s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI ČESKÉ BUDĚJOVICE. U příležitosti 23. ročníku HOBBY JARO 2014 máte možnost navštívit Mobilní poradnu podpory zdraví a zdravého životního stylu.
Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout nebo se zdravě stravovat a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci a nevěříte informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!
Měření + krátká intervence pro vás!
Ve dnech 14. – 18. května 2014 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo za hlavní branou vpravo – u stanoviště zdravotnické služby, několik kroků od pracoviště rozhlasu.

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních zapsaného spolku Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví, o organizaci, akcích pro seniory apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.