Od 17. do 25. srpna 2013 bude Lipno nad Vltavou hostit 2. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět dnů zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard. Bohatý kulturní program pak osloví jak děti, tak i dospělé.
Zábava a aktivní pohyb pod vedením zkušených lektorů
17. – 25. 8. 2013, Lipno nad Vltavou
Každý si bude moci pod dohledem odborníků zaběhat, zdokonalit techniku in-line bruslení nebo třeba naučit se na windsurfingu.
A to vše zcela zdarma.
LIPNO SPORT FEST začne o víkendu 17. 8. 2013 závodem dračích lodí a Mistrovstvím České republiky v olympijském triatlonu a končit bude další víkend Salomon Trail Running Cupem, Mistrovstvím České republiky v jachtingu a v dálkovém plavání. Akce, která je připravena skutečně pro všechny, pro ty nejmenší až po ty starší, pro sportovce profesionální i rekreační, se bude konat celých devět dnů převážně v prostorách pláže pod Aquaworldem Lipno.
Na sportovní aktivity bude vždy v odpoledních a večerních hodinách navazovat kulturní program, v podobě dětských divadelních představení nebo i večerních koncertů. Například v sobotu 17. 8. Vystoupí kapela Laura a její tygři a v sobotu 24. srpna legendární Ivan Hlas. V pátek si pak budou moci návštěvníci Lipna užit bombastickou laserovou show.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *