Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu – nestátního zdravotnického zařízení – České Budějovice – nabízí návštěvníkům výstavy Země živitelka 2012 na českobudějovickém Výstavišti možnost nechat si změřit hladinu celkového cholesterolu z kapky krve z prstu, hladinu cukru v krvi (pouze nalačno), Body Mass Index, procento tělesného tuku a krevní tlak. V rámci prevence srdečně – cévních onemocnění získají návštěvníci krátké poradenství ke zjištěným výsledkům. Budeme vás informovat i o možnostech snižování nadváhy v našich kurzech.

Ve dnech 30. srpna – 4. září 2012 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na obvyklém místě, tj. „žlutá buňka“ po pravé straně na první velké křižovatce ve směru od hlavního vchodu (za stánkem KOH-I-NOORU).

Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních občanského sdružení Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví, o organizaci, akcích pro seniory, mateřská centra apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *