Rubriky
Aktuality

BAMBIRIÁDA ČESKÉ BUDĚJOVICE

14. ročník celorepublikové akce Bambiriáda trvá od 24. do 27. května 2012. Cílem akce Bambiriáda je seznámení veřejnosti s aktivitami sdružení dětí a mládeže a středisek volného času, představení jejich aktivit novinářům, setkání sdružení, získávání nových členů a spolupracovníků, ukázka organizačních a prezentačních možností a schopností, s nimiž sdružení a střediska volného času disponují.
Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje je regionálním pořadatelem celorepublikové akce, pořádané Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) www.crdm.cz. Hlavním cílem Bambiriády zůstává i nadále tradiční prezentace celoroční činnosti dětských organizací.
Bambiriáda 2012 se připojí k vyhlášenému roku Evropského roku aktivního stárnutí a
mezigenerační solidarity 2012, ústředním tématem bude “ Nadšení i zkušenost“. Slovo
nadšení reprezentuje mladší a zkušenost starší věkovou skupinu návštěvníků. Bambiriáda chce přispět k propojení světa dětí a těch „dříve narozených“. Rodiče a prarodiče budou mít na Bambiriádě možnost zapojit se do různých soutěžních disciplín, které jsou pro ně připravené. Akce se bude v Českých Budějovicích konat v areálu u Sportovní haly ve dnech 25. – 27. května 2012, ve čtvrtek 24. května 2012
otevřou návštěvníkům sdružení své klubovny, kluby, střediska a loděnice. Návštěva Dne otevřených dveří přiblíží činnosti jednotlivých sdružení, rozšíří obzory a nabídne řadu možností, jak mohou děti efektivně a PŘÍJEMNĚ STRÁVIT SVŮJ VOLNÝ ČAS.

BAMBIRIÁDA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *