EVROPSKÝ TÝDEN SPORTU A RELAXACE PRO ŽENY STARTUJE

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, dovolte mi, abych vám oznámila start letošního Evropského týdne sportu a relaxace pro ženy 2012.

Na webových stránkách (www.tydenzen.cz) byly spuštěny registrace. Do 1. června 2012 se můžete zaregistrovat, tím splníte první podmínku pro zasílání všech důležitých informací (identifikační číslo pro rezervace, apod.). Všechny čtyři oblasti ETZ (Sport, Kultura, Relaxace a moje oblast – Zdravý životní styl) jsou ve stručnosti popsány na webu a budou v průběhu měsíců březen až červen průběžně aktualizovány.
Podívejte se i na fotografie z naší sekce Zdravý životní styl z loňska!!!

Zdravý životní styl nabízí spoustu novinek a umístění bude již stabilní – přímo v centru všeho dění v JURTĚ ve Sportovním a relaxačním areálu. Na webu zatím nanajdete časový harmonogram ani jména firem a lektorů, konkrétní informace budou zveřejněny před spuštěním rezervací nebo se více dozvíte odemne na váš přímý dotaz. Buďte proto trpěliví.

Věřím, že vás anotace programu zaujme, novinek bude skutečně mnoho, na základě vašich připomínek jsme se všichni snažili, aby byl pro vás ETZ zábavný a odpočinkový a aby se vám líbil, přinejmenším tak jako loni. Proto neváhejte a klikněte na www.tydenzen.cz děkujeme předem za váš zájem a event. za PŘEDÁNÍ informací dále vašim kamarádkám a přítelkyním.

PODÍVEJTE SE NA ODKAZ:
http://www.youtube.com/watch?v=uyK3iSk74PY&feature=plcp&context=C35b8e27UDOEgsToPDskIzT3cVIag2DkTRWo5RuHFs