Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu – nestátního zdravotnického zařízení – České Budějovice – nabízí návštěvníkům výstavy HOBBY PODZIM 2011 na českobudějovickém Výstavišti možnost nechat si změřit hladinu celkového cholesterolu z kapky krve z prstu, procento tělesného tuku a krevní tlak.
Ve dnech 20. – 23. 10. 2011 najdete toto pracoviště na obvyklém místě, tj. po pravé straně na první velké křižovatce ve směru od hlavního vchodu (za stánkem KOH-I-NOORU) – žlutá buňka.
Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních na ochranu a podporu veřejného zdraví – občanských sdružení: Národní síť podpory zdraví, Zdravá Vysočina a MZČR (Rotoped-tours a Pěško-tours 2011 s podporou Nadace T. Kuchařové Krása pomoci a SM systém – funkční stabilizace a mobilizace páteře ke správnému držení těla).
V neděli 23. října 2011 si přijďte poslechnout besedu s tématem: KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ V PREVENCI CIVILIZAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ A RIZIKA NADVÁHY – do pavilonu B1, začátek ve 13.30 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *