Nadace RVV zve všechny autory projektu Pošli příběh na velkou módní show Jiřiny Tauchmanové

Praha – V hotelu Ambassador na Václavském náměstí se dne 6. 9. 2011 uskuteční velká módní show přední české návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Přehlídka je již tradičně pořádána pro nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny.

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové (www.tauchmanova.cz)

Dne 6.9. 2011 se od 19. hod. v hotelu Ambassador (www.ambassador.cz) na Václavském náměstí v Praze za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osob z našeho společenského života bude konat tradiční velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

Lidí, kteří jsou ochotni přispět svým úsilím či financemi na velice prospěšnou věc, je mnoho. Patří mezi ně i naše přední návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhuje krásné a originální oblečení pro ženy i muže, přičemž klade důraz na individuální přístup ke svým klientům.

Diváci budou mít možnost prohlédnout si nejnovější modely z dílny Jiřiny Tauchmanové – připravena je kolekce casual pro dámy, se širokým výběrem dámských košil a halenek, kabátků, bundiček, to vše doplněno originálními zdobnými prvky, dále malé i velké večerní, od střízlivějších modelů pro méně odvážné, až po velké společenské róby zdobené štrasem, korálky, flitry či ruční krajkou. Představena bude exkluzivní kolekce pánských košil, počínaje košilemi pro office, přes společenské, až po luxusní svatební modely. Při této slavnostní události samozřejmě nemůže chybět kolekce svatebních šatů, diváci se mohou těšit na jednoduchou klasiku s propracovanými detaily, až po honosné kreace, to vše navíc doplněno originální kolekcí bižuterie, kterou pro tuto příležitost Jiřina Tauchmanová sama navrhla.