Právě vyšel nových katalog Klubu pevného zdraví, který pojištěncům VZP představuje slevy u smluvních partnerů, nabízejících zboží či služby s tematikou zdravého životního stylu a prevence. SLEVU NABÍZÍ I PORADNA PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. PRO KPZ 10% A OSTATNÍ POJIŠTĚNCE VZP 5%!
Katalog, který si pojištěnci mohou vyzvednout na jakémkoli pracovišti v kraji nebo prohlédnout na webu www.vzp.cz/kpz, nabízí více než 70 míst, kde může každý člen Klubu uplatnit kartičku s motivem jablka.
Mezi partnery Klubu pevného zdraví, kteří nabízejí výrazné slevy, se zařadily prestižní cestovní kanceláře (EXIM TOURS či Blue Style). Dovolenou ale můžete také strávit u Lipenského jezera a využít přitom služeb společností LIPNO SERVIS či Landal Marina Lipno. Sportovní zboží s 30% slevou pořídíte v e-shopu od společnosti Adidas, s 20% zvýhodněním objednáte obuv se značkou Dr.Martens. Nakoupit vybavení pro přípravu kulinářských specialit můžete výhodně u společnosti Tescoma, se zajímavou slevou pojistíte sebe či svůj majetek u ČPP. Pořádnou dávku adrenalinu zažijete v Lanovém parku Libín u Prachatic, zatímco relax si užijete ve Wellness centru Lázně Aurora.
Vstup do Klubu se  klientům v letošním roce vyplatí dokonce dvakrát, protože členství je zároveň vstupenkou do programu Zdravý život, ve kterém mohou pojištěnci VZP získat příspěvek až 1500 Kč na očkování či pohybové a relaxační aktivity.

One thought on “kATALOG KLUBU PEVNÉHO ZDRAVÍ – NOVÉ VÝHODY PRO POJIŠTĚNCE VZP 2011”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *