S POHYBEM KAŽDÝ DEN – SOUTĚŽ PRO ZDRAVÍ A PRO KAŽDÉHO

Státní zdravotní ústav vyhlašuje soutěž pro zdraví a pro každého – „S pohybem každý den“. Je určena všem, komu není lhostejný zdravý životní styl. Důvodem vyhlášení soutěže je nedostatečný pohyb a nadbytečný příjem potravy, které provázejí náš každodenní život a které jsou příčinou nadváhy a obezity, která ohrožuje zdraví již od dětského věku. Soutěž je určena všem bez rozdílu věku. Do slosování o výhru bude zařazen každý soutěžící, který si vyhodnotí svoji pohybovou aktivitu příslušnými body a dosáhne 30 bodů během 30 dnů. Soutěž je také hrou fair-play, při které je prosazována poctivost a čestnost. Soutěž je vedena elektronickou formou, záznamový list lze použít v případě omezeného přístupu k internetu. Přihlásit se do soutěže je možné nejpozději do 15.9.2011.

Soutěž začíná 1. června, končí 15. října 2011. Soutěž je otevřena každému, všichni, kteří splní podmínky soutěže, budou zařazeni do slosování o ceny.

Výherní listina bude zveřejněna v prosinci 2011.

Ceny pro výherce soutěže věnují partneři soutěže, kteří si uvědomují význam pohybu v našem životě a kteří soutěž podporují (Indigo Multimedia, Klub českých turistů, Česká obec sokolská, Český klub fair play, Scooters Mibo, EP line, Triola,a.s., BE.Maniax, FGstudio, ŠIK.cz) Soutěž podporují významné osobnosti našeho sportu: Květa Jeriová-Pecková, olympijská vítězka v běhu na lyžích a Lída Formanová, mistryně světa v běhu na 800m.

VÍCE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SZÚ (www.szu.cz)