3. ročník Evropského týdne sportu a relaxace žen v Hluboké nad Vltavou navazuje na dva úspěšné předchozí ročníky akce určené pro všechny ženy a dívky od 15 ti let. Evropský týden žen je naprosto jedinečným projektem svého druhu pořádaným v regionu jižních Čech a co do rozsahu také jedním z největších v celé České republice.
Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: SPORT, RELAXACE, KULTURA a ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, ve kterých si návštěvnice mohou vybrat mezi zhruba dvaceti druhy aktivit v rámci každé kategorie.

Každá žena si může předem ve speciálním rezervačním systému individuálně navolit týdenní program přesně podle svých představ. Součástí Evropského týdne žen je každoročně také mezinárodní turnaj v softballu a plážovém volejbalu.

Akce je věnována výhradně ženám a dívkám od 15 ti let a jejich dětem (od 4 let), pro které je po celý týden otevřena mini školka s celodenním programem.

Akce se každoročně zúčastní několik známých českých osobností z oblasti sportu, herectví a moderování.

Webové stránky 3. ročníku ETZ, na kterém se velkou měrou podílí Národní síť podpory zdraví o.s., byly právě spuštěny. Zde hledejte aktuální informace Registrace účastnic začíná na tomto webu již 14. února 2011.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *