IV. ROČNÍK ROTOPEDTOURS A I. ROČNÍK PĚŠKOTOURS – pohybová aktivita seniorů v ČR

Dne 4.11.2010 proběhlo slavnostní vyhodnocení již tradiční „říjnové“ akce věnované aktivnímu pohybu seniorů – IV. roč. ROTOPEDTOURS A I.roč. PĚŠKOTOURS 2010.
Slavnostní setkání a ukončení IV.ročníku se uskutečnilo v Městském centru sociální pomoci – Domově seniorů Oáza v Novém Městě nad Metují, kde akce před 4 lety vznikla a postupně se šíří do jiných krajů – Českobudějovický a Olomoucký kraj se v letošním ročníku přidali, a to díky propagaci Marie Tichákové a Anny Stojanové, členek NSPZ o.s. (www.nspz.cz).
Vyhodnocení byli přítomni aktivní účastníci projektu z Domova seniorů, hlavní organizátoři z o.s. Národní síť podpory zdraví – MVDr. Kateřina Janovská a MVDr. Marcela Mathesová (autorka akce) a místostarosta MěÚ Nové Město nad Metují.
Osobně se zúčastnila i patronka projektu Miss World 2006 sl. Taťána Kuchařová – ředitelka nadace Krása pomoci, která výsledky slavnostně vyhlásila a ujistila účastníky i organizátory o možnostech další spolupráce a přislíbila podporu nadace „Krása pomoci“ i do příštích ročníků.
(viz.http://www.krasapomoci.cz/aktuality ).
Senioři dostanou na svou adresu pohlednici s podpisem Taťány Kuchařové, a to z míst, kam svou sportovní aktivitou dojeli nebo dopochodovali a převezmou i věcné odměny z finančních prostředků nadace, které jim předají zástupci krajů Národní sítě podpory zdraví o.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.