Soutěž je určena pro Střední zdravotnické, Vyšší zdravotnické, Střední sociální a Vyšší sociální školy

Při příležitosti Mezinárodního nekuřáckého dne, kterým je letos 18. listopad, vyhlašují Národní síť podpory zdraví o. s. a Státní zdravotní ústav desátý ročník soutěže o nejzdařilejší akci, která bude sloužit k propagaci tohoto dne. Rozsah, typ ani zaměření akce nejsou omezeny, záleží na zájmu a invenci přihlášených. Soutěž je určena pro studentky a studenty Středních zdravotnických, Vyšších zdravotnických, Středních sociálních a Vyšších sociálních škol jakožto budoucí profesionály, v jejichž rukou bude primární prevence, výchova ke zdraví a podpora zdraví. Soutěže se mohou účastnit celé školy, jednotlivé třídy nebo jen vybraná skupina studentů.

Hodnotit se budou následující kritéria:
originalita nápadu
rozsah akce a počet účastníků (třída, obec,…)
ohlas ve sdělovacích prostředcích a ve veřejnosti
dokumentace (foto, video, výstřižky z tisku, el. prezentace, apod.)

Přihlášku do soutěže je třeba podat do 15. 10. 2010 písemně nebo e-mailem na níže uvedenou kontaktní adresu, na které je též možno získat bližší informace.
Zprávu o proběhlé akci je nutno poslat na uvedenou adresu do 25. 11. 2010, písemně nebo e-mailem vč. dokumentace (fota, prezentace, leták…)

Soutěž bude vyhodnocena komisí složenou ze zástupců Národní sítě podpory zdraví a Státního zdravotního ústavu do 5.12. 2010. Výsledky soutěže budou školám zaslány a budou uveřejněny na webu Národní sítě podpory zdraví (www.nspz.cz)

Pro vítěze jsou určeny tyto ceny:
1.místo: 5.000,– Kč
2.místo: 3.000,– Kč
3.místo: 2.000,– Kč

Kontaktní adresa:

Lenka Švábová Státní zdravotní ústav, Šrobárova 48, 100 42 Praha 10 Tel.: 267 082 371, e-mail: lenka.svabova@szu.cz

Soutěž je v roce 2010 podpořena z Národního programu zdraví, Projekty podpory zdraví, projekt č. 10008

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *